Editörün Önerisi
720P
Kiralık Aşk Son Bölüm izle
Yerli

Kiralık Aşk Son Bölüm izle

        Kiralık Aşk dizisinde Ömer ve Sinan gençlik yıllarında yani üniversite okurken hayalini kurdukları ayakkabı tarım şirketini kurmak isterler ve maddi acıdan sıkışmışlardır yardımlarına o dönemde Sinan tanıdığı olan Koray koşar ve maddi acıdan şirketi kurmak için hiçbir engel kalmaz. Şirketi kurarlar ve azimle çalışarak büyük bir isim yaparlar. Pasionis ile ilgilenen ve çok programlı bir yaşama sahip olan Ömer ise eğer evlenirse büyük yalıyı dedesi amcası ve yengesi olan Neriman ile Necmi beylere bırakacaktır. Bunun için Neriman onu etkileyip kendisine aşk etmek üzere bir Kiralık Aşk kızı bulur ve onu baştan yaratarak Ömer’in karşısına çıkarır hatta karşısına çıkarmak ile kalmaz Pasionis de Ömer’in sekreteri olarak çalışmaya baslar bu kişi defnedir. İlk başta Ömer yine onu görmez ama defne Ömer’i kendine aşk emek için elinden geleni yapar çünkü defne 200 bin lira karşılığında abisinin tefecilere olan borcunu ve evlerini kurtarmak ister bu teklifi kabul eder ve 200 bin lirayı alarak evlerini ve abisini bu büyük borçtan kurtarır. İlk başlarda defne bu işi Neriman Hanım için yapmak istese de zaman ile Ömer’e o da gönlünü kaptırır. Aynı zamanda Ömer’e aşk olan Yasemin ise defneye kötü davranır ama bu esnada Sinan da yasemine karşı bir şeyler beslemektedir. Yasemine hislerini belli etmeye çalıştıkça Sinan bu işin olmayacağını anlar ve defnenin ona yakın davranması sıcaklığından etkilenir ve o da defneye aşk olur ama Ömer bu sırada zaten defneye gönlünü kaptırmıştır. Tramba’nın sahibi olan Deniz ise Pasionis’i ve Ömer’i tamamen bitirmenin planları içerisindedir bunun için içeriden birini kullanmak zorundadır ve bu isim eskiden denizin sevgilisi olan yasemindir. Yasemin bazı projeleri Tramba’ya sızdırır ve yanlış yaptığını anlar denizin yeni planlarına karşı gelir ama Pasionis ile ters düşer ve kendisini affettirmeye çalışacaktır. Bu esnada yaseminde geçici olarak şoförlüğünü yapmakta olan İsmail’e yani defnenin yakın arkadaşına aşk olur ama bunu kimseyle paylaşmak istemez. Bu arada Defnenin abisi Serdar Nihan ile nişanlanır ve çok mutludurlar. Sinan ise defne ile Ömer’i öğrenecektir ve Defne’nin peşini bırakacaktır. Bir zaman sonra Neriman ve Necmi’nin kızı hem de Sinan’ın eski sevgilisi gelecektir ve Sinan defneyi unutacaktır. Yeni bir ilişkiye açık duruma gelecek ve kafasını toplamaya zaman bulacaktır.
         Bu saatten sonra Ömer’in Kiralık Aşk’ı Ömer’e gerçekten aşk olmuştur ki Ömer’de defneye aşk olmuştur. Defne her şeyi anlatmak isteyecektir ve bunun için uğraşacaktır. Artık bunun için girişimlere başlar fakat Ömer yalanı sevmeyen biridir işi giderek zorlaşmaktadır. Ömer’in ısrarıyla çizim dersleri almaya başlayacak ve çok başarılı olacaktır. Ömer Defneye evlenme teklifi edecektir ve işler tamamen karışacaktır. Kiralık Aşk’ın gelecek bölümleri sabırsızlıkla beklemekteyiz…

      Kiralık Aşk dizisinde Barış ARDUÇ (Ömer) 1987 Ankara’da doğan yakışıklı oyuncu 28 yaşındadır. Kiralık Aşk dizisinden önce oynadığı Racon Ailem İçin dizisinde gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayrıca Benim İçin Üzülme adlı dizide de oynamıştır.
        Elçin SANGU (Defne) 27 yaşındaki İstanbul doğumlu güzel oyuncu Mersin Üniversitesi Opera Bölümü mezunudur. Son olarak Sevdam Alabora dizisinde oynamıştır.
        Salih BADEMCİ (Sinan) 1984 İzmir doğumlu yakışıklı oyuncu 31 yaşındadır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde oynadığı rolüyle dikkat çekmiştir. Son olarak Ulan İstanbul dizisinde Ceyhun komiser karakterini başarılı bir şekilde canlandırmıştı.
        Sinem ÖZTÜRK (Yasemin) İstanbul doğumlu güzel oyuncu 30 yaşındadır. Gamze rolüyle Arka Sıradakiler dizisinde oynamış ve son olarak Huzur Sokağı adlı dizide Şükran karakterini canlandırmıştır.
        Levent ÜLGEN (Necmi) Neriman’ın kocası ve Ömer’in tek amcasıdır. Akasya Durağındaki rolüyle beğeni toplamayı başarmıştır.
       Kerem FIRTINA (İsmail) Daha önceleri Kurtlar Vadisi ve Kara Dayı dizilerinde yardımcı oyuncu olarak rol almıştır.
       Nergis KUMBASAR (Neriman) Dizi de Ömer’in yengesini oynamaktadır. Tek amacı iş kolik olan Ömer’i evlendirmek ve koca yalıya sahip olmaktır.
      Onur BÜYÜKTOPÇU (Koray) Neriman’ın en yakın arkadaşı ve aynı zamanda Passionis’in fotoğrafçısı ve %5 ortağıdır.
       Osman AKÇA (Serdar) Defne’nin abisidir ve Nihan’ın nişanlısıdır.
       Sanem YELES (Nihan) Defne’nin en yakın arkadaşı, sırdaşı ve görümcesidir.
       Hikmet KÖRMÜKÇÜ (Türkan) Defne’nin babaannesidir. Onu büyüten yanında olan tek aile üyesidir.
       Devrim YALCIN (Deniz) Yakışıklı oyuncu Ömer’in şirketini batırmak için bazı yollara başvuran ve Tramba şirketinin sahibidir.
 

    

 

 3701İZLENME

 1FAVORİ

 7.3İMDB

Detay
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
  Benzer Filmler
1080P
Kehribar - Baba 2015 Son Bölüm İzle
Kehribar - Baba 2015 Son Bölüm İzle
Kehribar Dizisi yerli bir yapımdır dizi ATV aracılığıyla çekilmekte ve kendine has hayat hikayeleri ile izleyenlere yansıtılmaktadır. Dizi çok uzun zamanlardan beri belirli işler yapmak için gurbete almanyaya giden Or...
 •   Tür : Aksiyon, Polisiye - Suç, Gerilim
 •   İzlenme: 4382
 •   0
    1
 •   Vizyon : 2016
 •   Süre : 0 Dk.
IMDb7.1
Yerli
1080P
İçerde Son Bölüm İzle
İçerde Son Bölüm İzle
İçerde Son Bölüm İzle; İçerde dizisi Türk yapımcılar tarafından ABD ülkesinde yayınlanmış olan Köstebek adlı filmden esinlenilerek çekilmeye başlanmış bir dizi olmakla birlikte içeriği ...
 •   Tür : Yerli Diziler
 •   İzlenme: 3867
 •   9
    1
 •   Vizyon : 2016
 •   Süre : 123 Dk.
IMDb8.3
Orjinal
720P
Kurtlar Vadisi Pusu
Kurtlar Vadisi Pusu
Kurtlar Vadisi Pusu dizinin konusuna gelecek olursa eğer, devlet adına çalışan bir mafya dizisidir diyebiliriz. Türüne  göre ise Mafya aksiyon ve hatta güncel konuları olan bir politik dizisidir de denebili...
 •   Tür : Yerli Diziler, Gerilim, Polisiye - Suç
 •   İzlenme: 3462
 •   2
    1
 •   Vizyon : 2008
 •   Süre : 0 Dk.
IMDb7.6
Yerli
720P
Kara Sevda Son Bölüm izle
Kara Sevda Son Bölüm izle
Kara Sevda dizisi Star TV de yayınlanmaktadır. Bu dizi de aşk acısı çekmekte olan genç bir maden mühendisinin hayatı ve önceden sevdiği kadının onu terk etmesi üzerine ondan uzaklaşmak istediği fakat buna enge...
 •   Tür : Yerli Diziler
 •   İzlenme: 4049
 •   1
    0
 •   Vizyon : 2015
 •   Süre : 100 Dk.
IMDb7.8
Yerli