720P
Kara Sevda Son Bölüm izle
Yerli

Kara Sevda Son Bölüm izle

Kara Sevda dizisi Star TV de yayınlanmaktadır. Bu dizi de aşk acısı çekmekte olan genç bir maden mühendisinin hayatı ve önceden sevdiği kadının onu terk etmesi üzerine ondan uzaklaşmak istediği fakat buna engel olamamasından ve halen daha ona karşı sevgi beslediğini anlatmaktadır.
Kemal üniversite okuduğu yıllarda otobüste karşılaştığı Nihan’a aşık olur bu tek taraflı bir sevgi değildir. İlişkileri tam olarak ciddiyet kazanacak iken Nihan’ı deliler gibi seven Emir KOZCUOĞLU onu  elde etmek için Nihan’ın ikizi Ozan’a oyun yapar ve ona cinayet işletir. Bunu koz olarak kullanır ve Nihanı evliliğe mahkum eder. Kemal’in İstanbul’a gelmesi ve Emir ile ortak olması sonucunda Kemal Nihan’a daha yakın olur ve onu gözlemler ama bir yandan da ona çok öfkeli ve intikam hırsıyla doludur. Kara Sevda adlı dizinin genel olarak şuana kadar hissettirdiği izlenimler bunlar ve ileriki bölümleri heyecanla beklemekte olacağız…


          KARA SEVDA DİZİSİ OYUNCULARI

           1984 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu 31 yaşında ve birçok dizide oynamıştır. Şuanda Kara Sevda adlı dizide başrol oynamaktadır.
Kara Sevda dizisinde Burak ÖZÇİVİT (Kemal SOYDERE) karakterine rol vermektedir. Rolün de aşk acısı çeken ve intikam için güçlenmekte olan aynı zamanda sevdiği kadının yani Nihan’ın (Neslihan ATAGÜL) onu neden terk ettiğini anlamaya çalışan azimli genç bir maden mühendisidir. Zonguldak’ta Çalıştığı sırada firmanın sahibini kurtarması ve yaptığı çalışmalar sonucunda şirketin müdürü ve ortağı olur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi fotoğrafçılık bölümünden mezunudur. Başarılı oyuncu 2005’te Best Of Model World’de dünya ikincisi olmuştur. En son oynadığı Çalı Kuşu adlı dizide Kamuran rolünü canlandırmıştır. En son oynadığı Aşk Sana Benzer filminde başrol oynamıştır.
         Dizinin bir diğer başrol oyuncusu dizide Kemal’in eski sevdiği, aşk olduğu kadın rolünü başarıyla oynayan 1992 İstanbul’da doğan güzel oyuncu Neslihan ATAGÜL 23 yaşında adı gecen dizide Nihan karakterini canlandırmaktadır. İlk rol aldığı Yaprak Dökümü adlı dizide Deniz adında bir karaktere hayat vermekteydi. Güzel oyuncu Fatih Harbiye adlı dizide canlandırdığı Neriman rolü ile tanınmaktadır.
         Bir diğer oyuncu ise Emir adlı karakteri canlandıran Kaan URGANCIOĞLU İzmir 1981 doğumlu olup 34 yaşındadır. Dizide Nihan’ın kocası ve Kemal’in iş ortağı olup ayrıca ona nihan yüzünden kin duyan bir karakteri oynamaktadır. Ayrıca deli gibi Nihan’ı sevmekte ve onun için her şeyi yapacak derecede güce sahip olduğunu ve elinden gelenin daha fazlasını yapmaktan çekinmemektedir. Zengin ve bir o kadar da ukala bir tiptedir. Kocası olduğu halde Nihan’ın onu sevmemesi üzerine onu kendine sadece para ile aşık ettirebileceği düşüncesinde ve onu deli gibi kıskanmaktadır. Yakışıklı oyuncu son olarak A.Ş.K ve Düşman kardeşler adlı dizilerde oynamıştır.
        Diğer bir karakter Emir’in babası rolünde oynayan Burak SERGEN (Galip) ise büyük bir şirketi tek oğlu olan Emir’e bırakır ve işlere pek zaman ayırmaz ama Emir’in hırsları bu iş konusunda babasının tekrar işlerle ilgilenmesi gerektiğini düşündürür oğlunu tehdit edildiğini anlamasıyla da bu süreç hızlanır. Burak SERGEN Kara Sevda dizisinden önce Kızıl Elma ve Araf Zamanı adlı dizilerde rol almıştır.
         Dizi de bir güzel bayan oyucu ise Kemal’in kız kardeşi rolünü oynayan Hazal Filiz KÜÇÜKKÖSE (Zeynep) 1988 Mersin doğumlu Kırıkkale Üniversitesi öğrencisidir. Dizide Nihan’ın ikizinin aşk olacağı fakat üniversite okuyan ve oyuncu olmak isteyen genç bir kızdır ama ailesi düzgün orta halli bir ailedir ve bu gibi durumlara sert tepkiler veren bir ailesi vardır. Yine de hayalleri için kıvranan bir yapısı vardır.
       Zerrin TEKİNDOR (Leyla) dizi de Kemal’in en yakın arkadaşı sırdaşı ve aynı zamanda Nihan’ın Teyzesidir. Fakat Kemal’in bundan haberi yoktur. Ayrıca Nihan’ın babasının eski sevgilisidir.
       Bir diğer oyuncu ise Neşe BAYKENT (Vildan) Nihan ve Ozan’ın annesi ayrıca Leyla’nın kız kardeşi rolündedir.
       Rüzgar AKSOY (Tarık) ise Kemal’in abisidir ve Emir çıkarları doğrultusunda onu kullanacaktır. Kemal’e başarılı olduğu için ters giden bir huyu vardır bundan en iyi şekilde yine Emir faydalanacaktır.
      Melis Aslı PAMUK (Asu) karakteri ise Kemal’in Zonguldak’ta iken çalıştığı firmanın sahibinin yeğeni olan ve burada beraber çalıştıkları sırada Kemal’ karşı bir sevgi besleyen ayrıca Kemal’in İstanbul’a gelmesiyle onun peşinden gelip onunla birlikte çalışan ve onun hayatını yakından takip eden bir kişidir.
        Barış ALPAYKUT (Ozan) ise dizi de Nihan’ın kardeşi ve Emir’i en yakın arkadaşı bilen genç bir adamı oynamaktadır.
        Gökay MÜFTÜOĞLU (Salih) Kemal’in çocukluk arkadaşı ve Zeynep’i seven kişi olarak dizide rol almaktadır.
          Nihan AŞICI (Yasemin) Nihan’ın en yakın arkadaşı ve birlikte çalıştığı kişiyi canlandırmaktadır.
          Çağla DEMİR (Banu) dizi de Emir’in gönül eğlendirdiği Nihan’ı aldattığı kişi karakterini oynamaktadır.
          Metin COŞKUN (Hakkı) Kemal’in çalıştığı şirketin sahibi ve Asu’nun amcasıdır.
          Kürşat ALNIAÇIK (Önder) Nihan’ın babası ve Leyla’nın eski sevgilisidir.
          Zeyno ERACAR (Fehime) Kemal’in annesi rolündedir ve çocuklarının iyiliğini düşünen bir kadın tipindedir.
          Orhan GÜNER (Hüseyin) Kemal’in babasıdır ve berber bir babadır. Oğlu Tarık ile birlikte çalıştırdıkları bir berber dükkanı vardır.


 

 4050İZLENME

 1FAVORİ

 7.8İMDB

Detay
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
  Benzer Filmler
720P
Kurtlar Vadisi Pusu
Kurtlar Vadisi Pusu
Kurtlar Vadisi Pusu dizinin konusuna gelecek olursa eğer, devlet adına çalışan bir mafya dizisidir diyebiliriz. Türüne  göre ise Mafya aksiyon ve hatta güncel konuları olan bir politik dizisidir de denebili...
 •   Tür : Yerli Diziler, Gerilim, Polisiye - Suç
 •   İzlenme: 3462
 •   2
    1
 •   Vizyon : 2008
 •   Süre : 0 Dk.
IMDb7.6
Yerli
1080P
İçerde Son Bölüm İzle
İçerde Son Bölüm İzle
İçerde Son Bölüm İzle; İçerde dizisi Türk yapımcılar tarafından ABD ülkesinde yayınlanmış olan Köstebek adlı filmden esinlenilerek çekilmeye başlanmış bir dizi olmakla birlikte içeriği ...
 •   Tür : Yerli Diziler
 •   İzlenme: 3867
 •   9
    1
 •   Vizyon : 2016
 •   Süre : 123 Dk.
IMDb8.3
Orjinal
720P
Kiralık Aşk Son Bölüm izle
Kiralık Aşk Son Bölüm izle
        Kiralık Aşk dizisinde Ömer ve Sinan gençlik yıllarında yani üniversite okurken hayalini kurdukları ayakkabı tarım şirketini kurmak isterler ve maddi acıdan sıkışmışlardır yardımlarına o dö...
 •   Tür : Yerli Diziler
 •   İzlenme: 3701
 •   6
    2
 •   Vizyon : 2015
 •   Süre : 120 Dk.
IMDb7.3
Yerli
720P
Aşk Yeniden Son Bölüm izle
Aşk Yeniden Son Bölüm izle
Genç yaşta aşık olduğu adam ile birlikte babasının izni olmadan Amerika’ya kaçan genç bir kızın hayatını ve hayatındaki değişik olayları anlatan Aşk Yeniden dizisi TV de yayınlandıktan itibaren ilk bölü...
 •   Tür : Yerli Diziler
 •   İzlenme: 3969
 •   2
    0
 •   Vizyon : 2015
 •   Süre : 120 Dk.
IMDb5.5
Yerli